רביעי, אוקטובר 30, 2019 - 08:30 to 16:00

סדנת טרייגר - גב תחתון ואגן

הינך נמצא כאן

תאריך: 
רביעי, אוקטובר 30, 2019 - 08:30 to 16:00
שפת הנחייה: 
עלות: 
400.00ש"ח
תיאור: 

הכשרת מטפלים בגישת טרייגר - גב עליון גב תחתון ואגן, (חזרה קצרה על שכמה /כתף וצוואר) 

הענן המרקד - לוגו טרייגריום רביעי,  30.10.19 בין השעות 8.30 ל 16.00 בשריגים ליאון (מול הנוף הקסום של פארק בריטניה). עלות 400 ש"ח. בהרשמה מוקדמת עד ה 16.10.19 עלות 350 ש"ח. בלבד! להרשמה: 0544306930

הסדנה מתאימה למתעניינים חדשים בהכשרה בתחום הטיפול במגע ותנועה בכלל ובגישת טרייגר בפרט.  הסדנה מתאימה גם למטפלים וותיקים הרוצים לשדרג את היכולות שלהם בטיפול בגב עליון וגב תחתון. ניתן לקחת את הסדנה כסדנה בודדת, או כחלק מתהליך ההכשרה בגישת טרייגר. כחלק מתהליך ההכשרה היא מהווה שיעור שלישי מתוך הקורס הבסיסי להכשרת מטפלים בגישת טרייגר (1 מתוך 7). 

הסדנה תלמד את העבודה על הגב כולו  עם חזרה קצרה הן על העבודה על הכתף/שכמה והן חזרה קצרה של העבודה על הצוואר. רוב המטופלים המגיעים אלינו לקליניקה מתלוננים על כאבים ברזור הגב העליון או הגב התחתון או על שניהם. לכן סדנה זו מעניקה פיתרון מלא לרוב המטופלים! נחזור בקצרה על  אזור השכמה/כתף - אזור שאצל מטופלים רבים טעון הרפייה ושחרור. ונתמקד בגב עצמו ביצירת תחושת החיבור בין החלקים השונים שלו גב עליון לגב תחתון גב עליון לזרועות כתפיים והיחסים שלו עם תנועת השכמה. בגב התחתון נמחיש את חופש התנועה האפשרי שם עם תנודות של האגן היוצרות הארכה ושחרור בגב התחתון. נמחיש גם את החיבור בין האגן לגב התחתון צורת עבודה שיעילה מאוד במקרים של אישיאס.
המטפל בגישת טרייגר יודע לייצר גשר ישיר לאדמה התומכת דרך גופו הוא, ומשם, להמחיש למטופל את קלות התנועה ואת החופש של השכמה של הזרוע ושל מפרק הכתף של האגן ושל הגב עצמו. סוג כזה של עבודה מרגיע, מחבר, יוצר אמון ומעלה את השמחה אצל כל אדם!  הטיפול מעניק חוויה של חופש, קלות, שחרור ונעימות בגוף אשר אח"כ בצירוף עם ההכוונה של שחרור בתנועה - הופכת להיות החוויה הקיומית הסטנדרטית של המטופל ולא רק אפיזודה חולפת! 

משובים של בוגרי קורסים בגישת טרייגר

 

תמיכה במותן תוך כדי תנודה של האגןתנודה של האגן והגב התחתוןתנודה של הגב התחתון

מקום: 
שריגים

צור קשר